Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Přes sto dětí běhalo na dětském Parkmaratonu v Krásné Lípě

27.08.2022
Již tradičně se poslední srpnovou sobotu uskutečnil dětský běžecký závod Parkmaraton.
Schrödingerův institut připravil 9. ročník této akce, který byl co do počtu účastníků velmi úspěšný. Letošního závodu se totiž zúčastnilo neskutečných 112 dětských běžců a tím byl překonán účastnický rekord z roku 2019 kdy běželo 102 dětí.

Není vítězů, ani poražených. Vítězem byl každý účastník, který se vydal na běžeckou trať. Po závodu čekala na všechny drobná odměna a také medaile s motivem jiříkovského kláštera sv. Karla Boromejského, které pro nás vyrobil pan Jaroslav Šafr.

Děti běžely ve třech kategoriích, a to mrňata ve věku 0 – 6 let, chlapci a dívky ve věku 7 -10 let a nejstarší kategorie chlapci a dívky ve věku 11 – 15 let. Běžecké výkony všech zúčastněných včetně některých rodičů byly úctyhodné a my všem tleskáme! Pro příští rok si můžete ještě zaznamenat nejlepší časy a příště se je pokusit překonat.